E-Learning ADEL

Platforma ADEL nabízí kurzy a vzdělávací materiály pro sportovce různých úrovní, trenéry, lékaře a další doprovodný personál sportovců.

Do platformy se přihlašuje každý sám svými unikátními přístupovými údaji. Pro jejich získání je třeba se zaregistrovat. ZDE naleznete návod, jak na to. Mohlo by Vám pomoci také instruktážní video zveřejněné na našem YouTube.

Všichni sportovci zařazení v národním testovacím registru ADV ČR by měli splnit kurzADEL pro sportovce mezinárodní úrovně”, který je nejobsáhlejší a zahrnuje všechna témata článku 18.2 Světového antidopingového Kodexu. Po úspěšném absolvování kurzu a závěrečného testu je sportovcům automaticky generován certifikát, jehož platnost uznáváme po dobu dvou let. Po vypršení platnosti certifikátu je třeba splnit zkrácenou verzi recertifikačního kurzu pro obnovení znalostí a získání nového certifikátu. O nutnosti splnění recertifikačního kurzu budou sportovci automaticky informováni emailem od ADEL.

Dále jsou k dispozici v českém jazyce tyto kurzy:

ADEL pro sportovce národní úrovně (čeština / Czech) - kurz vhodný pro sportovce soutěžící na národní úrovni (neúčastnící se mezinárodních soutěží)
Vzdělávací program pro talentované sportovce (čeština/Czech) - kurz vhodný pro mladé sportovce (mládežnické a juniorské kategorie)
Základy zadávání informací o místě pobytu - kurz vhodný pro všechny sportovce zařazené v registru pro testování ADV ČR, kteří jsou povinní vyplňovat informace o místě pobytu (whereabouts)

Vzdělávací program pro trenéry

ADEL pro Olympijské hry v Paříži 2024 - kurz určený pro všechny účastníky Olympijských her v Paříži 2024

Zbylé kurzy nejsou ze strany ADV ČR povinné, ale vřele doporučujeme jejich splnění, protože obsahují základní informace, které mohou sportovcům pomoci.

Kontaktujte nás

Antidopingový výbor ČR
Za Císařským mlýnem 1063
170 00 Praha 7
Kontaktní e-mail: info@antidoping.cz
Dotazy ohledně léků: leky@antidoping.cz
Děkujeme! Brzy se Vám ozveme!
Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosím znovu.