Výsledky dopingových kontrol

Sportovcům, kteří se podrobili dopingové kontrole a která byla organizována ADV ČR (tedy, kde byla ADV ČR „testovací autoritou“) nabízíme možnost zjistit, jak tato dopingová kontrola dopadla. Výsledek dopingové kontroly můžete zjistit v níže uvedených dokumentech. Informace o výsledcích dopingových kontrol na mezinárodních soutěžích jsou v gesci příslušné mezinárodní federace.

Ke kontrole je potřeba znát kód vzorku a datum odběru vzorku. Oba tyto údaje můžete zjistit z kopie protokolu dopingové kontroly, kterou jste od komisaře obdrželi.

Výsledky jsou řazeny od nejnovějšího podle data odběru vzorku, přičemž sedmimístné kódy jsou vzorky moči, šestimístné kódy patří ke vzorkům krve, pokud se nejedná o odběr v rámci programu biologického pasu sportovce.

Dokument je aktualizován každý týden tak, aby se každý sportovec mohl co nejdříve dozvědět výsledek své dopingové kontroly. Výsledky jsou známy zpravidla do jednoho měsíce od provedení dopingové kontroly. Tato lhůta je závislá na době zpracování analýz v laboratoři. V případě složitějších analýz může být i některá série výsledků zadána později.

VÝSLEDKY DOPINGOVÝCH KONTROL ZA ROK 2024

Dokument je aktuální k 12. 6. 2024.

VÝSLEDKY DOPINGOVÝCH KONTROL ZA ROK 2023

Kontaktujte nás

Antidopingový výbor ČR
Za Císařským mlýnem 1063
170 00 Praha 7
Kontaktní e-mail: info@antidoping.cz
Dotazy ohledně léků: leky@antidoping.cz
Děkujeme! Brzy se Vám ozveme!
Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosím znovu.