ADV ČR se opět po roce zúčastnil Sympozia sportovní medicíny v Dřítči, tentokrát poprvé se stánkem

Do Dřítče se kromě lékařů, fyzioterapeutů a masérů působících ve vrcholovém sportu sjeli i další činovníci z řad různých sportovních klubů a oddílů, aby načerpali novinky z oblasti sportovní medicíny. 11. ročník Sympozia sportovní medicíny se konal ve dnech 30. 3. - 1. 4. 2023 a ADV ČR byl letos vidět nejen díky bloku přednášek zástupců ADV, ale poprvé vyrazil se stánkem.

ADV ČR letos poprvé využil možnost mít na sympoziu stánek s vlastní prezentací a programem. Kromě odběrových sad, které byly na stánku k vidění, připravili zástupci ADV účastníkům sympozia vzdělávací brožury věnující se léčivým přípravkům a doplňkům stravy ve vrcholovém sportu.

Antidopingový blok přednášek započal úvodním slovem ředitel ADV ČR Martin Čížek, který připomněl nezbytnou roli Antidopingového výboru v českém sportu. Dále se svými prezentacemi vystoupili členové Komise pro terapeutické výjimky ADV ČR MUDr. Tomáš Brož a PharmDr. Zdeněk Procházka. Mimo novinek v oblasti antidopingu pro rok 2023 se ve svých přednáškách věnovali problematice užívání doplňků stravy ve vrcholovém sportu.

„Moc si vážíme příležitosti být součástí takto významného sympozia. Děkujeme za pozvání a za prostor pro stánek panu doktorovi Větvičkovi a panu doktorovi Neumannovi. Vnímáme důležitost propojení sportovní medicíny a antidopingové problematiky”,

uvedl ředitel ADV ČR Martin Čížek.

Kontaktujte nás

Antidopingový výbor ČR
Za Císařským mlýnem 1063
170 00 Praha 7
Kontaktní e-mail: info@antidoping.cz
Dotazy ohledně léků: leky@antidoping.cz
Děkujeme! Brzy se Vám ozveme!
Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosím znovu.